מעצבי פנים


1 דקות קריאה

כיצד יתרמו לכם מעצבי פנים?

יש לכם חדר בבית שעד היום התעלמתם ממנו? אין לכם שום חוש לעיצוב פנים אבל הייתם רוצים לעשות משהו מעניין עם הבית היקר שאתם גרים בו? היום זו ההזדמנות שלכם לאתר מעצב פנים מוכשר ומנוסה לעיצוב חדר הילדים, הסלון או המטבח, וגם לעיצוב המשרד הפרטי שלכם בבית. אך ראשית, בואו ננסה לעמוד על כמה מתפקידיו העיקריים של המעצב.

מיהו ומהו מעצב פנים?

סוף סוף החלטתם שאתם קופצים למים העמוקים ורוכשים בית חדש. לקחתם על עצמכם ועל חשבון הבנק שלכם משכנתא ל-20 שנים הבאות ולא נותר לכם אפילו חסכון פעוט אחד. אך מה לגבי עיצוב הבית? האם תותירו את החללים והקירות במצב הנקי והחשוף שלהם מבלי להוסיף להם את הטאץ' האישי והמיוחד שלכם? ודאי שלא. ותתפלאו לדעת עד כמה זה רק נשמע מסובך לשכור את שירותיהם של מעצבי פנים.

מעצב הפנים הוא אותו אדם שהוכשר והוסמך לעצב את המקומות בהם אתם מבלים את מרבית זמנכם; במשרד או הבית. הוא האחד שידע מה לעשות עם דירה שנראית קטנה מדי, משרד מזדרוני או כל חלל אחר חסר צורה או בעייתי לכאורה, כאשר שלושת העקרונות העיקריים שיובילו וניחו כל מעצב הם פונקציונאליות, יופי ומקוריות.

מעצב פנים כשרוני לא צריך להסתכל הרבה זמן על חלל כלשהו כדי לגבש חזון ומראה שהוא שואף להשיג ולממש עבורו. המראה הכללי יורכב מלא מעט פרטים קטנים שיראו אולי חסרי משמעות למי שלא מבין בעצוב פנים אך למעשה לכל רהיט, צבע ומיקום בחלל יש חשיבות מכרעת לגבי הלוק הסופי.

כל הדרכים למצוא מעצבי פנים

לא אחת מתעוררת השאלה; מה יעיד על כך שמעצב פנים מסויים הוא מקצועי ולא פחות חשוב מכך, מוכשר? האם העובדה שלמד בבית ספר לעיצוב פנים והשלים את כל לימודיו על קבלת התעודה היא הערובה לכך שידע לקלוע לטעם שלכם ולקרוא את המחשבות שלכם מבלי שתצטרכו לאיית אותן עבורו?

מה שיכריע את הכף יהיה למעשה השילוב שבין כשרון ויצירתיות לבין ניסיון מעשי. היתרון הגדול הוא שאם המעצב טוען לניסיון, זה לא אמור להיות קשה לבדוק את העיצובים הקודמים שלו ולהתרשם מהם מקרוב באופן עצמאי.

בנוסף, מומלץ לקבל כמה המלצות מלקוחות שעבדו יחד איתו. מעצב פנים צריך להיות קשוב מאוד לצרכים האישיים שלכם, להבין את ההרגלים היומיומיים שלכם בבית או בעבודה ולא לכפות את טעמו בתחום עיצוב הפנים משום שלא הוא יאלץ לחיות בחלל הסופי אלא אתם ורק אתם.

זקוקים לשירותי מעצב פנים?

מעצבים ואדריכלים מוכשרים ומובילים מחכים לכם כאן בפורטל אדריכלים בקליק! מלאו את הפרטים בטופס ההפנייה שלפניכם ותוכלו להנות מהמחירים האטרקטיביים ביותר עוד היום, בחינם לגמרי וכמובן ללא כל התחייבות מבחינתכם!

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.